Spływy firmowe Pilicą

Integracja

Spływ kajakowy dla firm Biała Góra

Chcesz zorganizować atrakcyjną imprezę integracyjną swoim pracownikom? Zachęcamy Cię do kontaktu z nami! Z chęcią pomożemy Ci zrealizować ten plan. Organizujemy spływy kajakowe piękną rzeką Pilicą.

Ofertę tę kierujemy przede wszystkim dla firm i instytucji. Spływy firmowe są świetną okazją nie tylko do zabawy, ale także wspólnej integracji. Jest to także bardzo dobry pomysł na to, aby urozmaicić nieco wyjazd służbowy lub szkolenie.

Nie da się ukryć, że spływ kajakiem nie tylko świetnie poprawia tężyznę fizyczną, ale także wiąże się ze wzajemną pomocą i współpracą. Osoby płynące w jednym kajaku muszą dostosować rytm wiosłowania do siebie tak, by trasę można było swobodnie pokonać.

spływ kajakami Pilica Biała Góra
kajaki Biała Góra nad Pilicą

Naszym klientom proponujemy trzy popularne trasy rzeką Pilicą, obejmujące odcinki 22 km, 10 km i 6 km. Dzięki temu będziesz mógł swobodnie dobrać poziom trudności spływu kajakiem do grupy.

Do wyboru masz zarówno kajaki dwuosobowe, jak i ośmioosobowe pontony. Zapewniamy odpowiednie środki bezpieczeństwa, w tym sprzęt asekuracyjny oraz pomoc ratowników i przewodników tras.

Dlaczego my?

Sami jesteśmy miłośnikami spędzania czasu na świeżym powietrzu. Kajaki, rowery, to tylko początek listy naszych pasji. Wykorzystujemy otaczający teren – rzekę, las i łąki – aby jak najlepiej i najciekawiej przygotować eventy dla Was.

Zapewniamy

Podzielimy się z Tobą tym, co uwielbiamy najbardziej: bliskością natury, zajawkami sportowymi, naszym doświadczeniem, opieką i całym sercem, które wkładamy w ośrodek Estancia Biała Góra. Ty zdecyduj, na jak długo do nas przyjedziesz i z czego będziesz korzystać – wypoczynek pod namiotem, opalanie na kajaczkach, a może wycieczka na rowerze po urokliwych rejonach doliny Pilicy?