Spływy kajakowe dla szkół

Wycieczka klasowa

Spływ kajakowy dla szkół Biała Góra

Spływ kajakowy jest świetną okazją na zintegrowanie grupy młodych ludzi przy okazji niewielkiego wysiłku fizycznego. Poza walorami edukacyjnymi (połączenie lekcji geografii, przyrody i WF-u), jest to przede wszystkim garść niezapomnianych wrażeń – szczególnie dla najmłodszych. 

Mimo konieczności włożenia w spływ swojej energii, działa on na ludzki organizm odprężająco -szczególnie biorąc pod uwagę piękne okoliczności przyrody towarzyszące na Pilicy. Właśnie to sprawia, że w połączeniu z wieczornymi grami i zabawami oraz ogniskiem, spływ w naszym ośrodku jest świetnym pomysłem na klasową wycieczkę.

spływ kajakiem dla szkół Pilica Biała Góra
Pilica

Podczas organizacji spływów kajakowych zwracamy ogromną uwagę na bezpieczeństwo uczestników. W naszym ośrodku pracują osoby mające długie doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje w prowadzeniu wodnych rekreacji. Dzięki temu, wszyscy uczniowie będą pod profesjonalną opieką. 

Nasi przewodnicy zadbają również o to, by poziom trudności spływu był dostosowany do umiejętności i fizycznych możliwości jego uczestników, dlatego zapraszamy do nas również wczesne klasy szkół podstawowych.

Dlaczego my?

Sami jesteśmy miłośnikami spędzania czasu na świeżym powietrzu. Kajaki, rowery, to tylko początek listy naszych pasji. Wykorzystujemy otaczający teren – rzekę, las i łąki – aby jak najlepiej i najciekawiej przygotować eventy dla Was.

Zapewniamy

Podzielimy się z Tobą tym, co uwielbiamy najbardziej: bliskością natury, zajawkami sportowymi, naszym doświadczeniem, opieką i całym sercem, które wkładamy w ośrodek Estancia Biała Góra. Ty zdecyduj, na jak długo do nas przyjedziesz i z czego będziesz korzystać – wypoczynek pod namiotem, opalanie na kajaczkach, a może wycieczka na rowerze po urokliwych rejonach doliny Pilicy?