Spływy kajakowe na mazowszu

Biała Góra

Spływ kajakiem na Mazowszu z pewnością będzie niezapomnianą przygodą. Wszechobecna przyroda, rwąca rzeka, wspólny wysiłek, aby dopłynąć do mety to gwarancja wielu pozytywnych emocji, a także sposób na integrację ze współpracownikami czy zacieśnienie rodzinnych więzi.

Zajmujemy się organizacją spływów kajakowych na Mazowszu. Nasza siedziba mieści się w Białej Górze. Czekamy na Was na piaszczystej skarpie rzeki Pilicy, pośród łąk i lasów. Świeże powietrze, zieleń, cisza i spokój sprawią, że każdy zapomni o codziennych troskach.

Aktywny wypoczynek na Mazowszu

Dbamy o to, by pobyt w naszym ośrodku i organizowane przez nas spływy były przyjemne i bezpieczne. Koncentrujemy się na każdym szczególe. Na terenie naszego ośrodka można zregenerować siły, przygotować posiłek, zjeść coś pysznego. Nie ma też problemu z miejscem parkingowym. Pamiętamy o dobrej zabawie, ale także o bezpieczeństwie. Każda osoba otrzymuje kamizelkę asekuracyjną. 

Proponujemy kajaki dwuosobowe ze specjalnym lukiem na bagaż. Kajaki są wygodne, solidnie wykonane i odporne na uszkodzenia. Wiosła są bardzo lekkie, dzięki czemu wiosłowanie nikomu nie sprawia problemów. Na spływie doskonale poradzą sobie nawet osoby, które wcześniej nie brały udziału w takich przygodach.

Spływ kajakiem Mazowsze – niezapomniana przygoda

Zainteresowani spływem kajakowym mają kilka tras do wyboru – nasz zespół chętnie doradzi w doborze optymalnych rozwiązań. W zależności od preferencji można zdecydować się na krótki, spokojny spływ, jak również na nieco dłuższy. Gwarantujemy, że na żadnym nie zabraknie pozytywnych emocji.

Proponujemy następujące trasy:

  • Góry – Biała Góra (22 km, ok. 5 h)
  • Biała Góra – Warka (10 km, ok. 2 h)
  • Budy Michałowskie – Biała Góra (6 km, ok. 1 h)

Dla odważnych mamy inną propozycję, spływy kilkudniowe. Szczegóły takiego spływu uzgadniane są indywidualnie.

spływy kajakowe Pilica

Kto może wybrać się na spływ Pilicą?

Spływy kajakowy na Mazowszu to doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu. Zapraszamy zarówno osoby indywidualne – rodziny z dziećmi, grupy przyjaciół, jak również firmy i przedsiębiorstwa oraz szkoły.

Spływ kajakiem ‒ co ze sobą zabrać? 

Aby spływ kajakowy był przyjemny i bezpieczny, warto pamiętać o kilku rzeczach. Ważne są niekrępujące ruchów ubrania oraz wygodne obuwie. Jeśli zażywamy leki, koniecznie zabierzmy je ze sobą. Przed spływem dobrze też naładować telefon komórkowy. Bardzo przydatne będą również kapelusz lub czapka ‒ w zależności od pogody, jak również krem z filtrem. 

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji.